Dne 18.6 se uskutečnil na Ranči Vráto další společný trénink. Opět jsme využili osvědčené kombinace disciplín Working Equitation a Extreme trail. 
Počasí nám velmi přálo, slunečného dne a přátelské atmosféry ranče si přijelo užít celkem 8 dvojic z různých jezdeckých odvětví. Nováčci a mladí koně si nejprve procvičili své dovednosti na Extreme trailových překážkách, kde získali potřebný klid a jistotu k vyhoupnutí se do sedla. Zkušení jezdci na překážkách ladili detaily či překonávali překážky ve vyšších chodech.
Obě disciplíny probíhaly souběžně, na Workingovém kolbišti se taktéž poctivě trénovalo. Ačkoliv v jezdcích vzbuzovala největší strach garrocha a manipulace s ní, všechny dvojice dokázaly ulovit kroužek a garrochu opět odložit! 
Naopak navzdory očekávání, většinu jezdců potrápila branka. Díky trpělivému přístupu a trefným radám trenéra nakonec i branka byla pokořena každým jezdcem.
Velmi nás těší vaše zpětné ohlasy k tréninkům, že pro vás jsou zábavou i přínosem. Je to pro nás motivace pořádat tyto přátelské semináře dál.
A pokud jste tento nestihli a nebo chcete ještě další tréninkový den, nemusíte dlouho čekat! Srdečně vás zveme 9.7. do JK Lužický dvůr.