Czech Czech English English

Žebříček

Žebříček

Žebříček WORKING EQUITATION 2021

6. ročník

Započítané závody: Roupov, Wroclaw, Velké Bílovice, Zaječí, Tlumačov, Obořiště

Jezdec Kůň Kategorie Body
Kindlová Stanislava Fausto senior 88
Burianková Alena Safaris Cool Cat senior 52
Šteklová Lenka Diospira senior 40
Sůvová Vladimíra Hidalgo senior 38
Juráňová Zdenka Red Dressed Sonya senior 36
Šteklová Lenka Ahoto senior 32
Kindl Ladislav Jakarta senior 26
Jurovicová Sandra Nauthico senior 20
Ptáčková Vendy Odin Cen senior 20
Juráňová Zdenka Vinium Jessica senior 16
Kaňová Dagmar Davids Pixie Jane dítě 15
Jandová Jiřina Gerd senior 14
Kaňová Dagmar America Integrace dítě 13
Herkusová Alena Kirby senior 12
Osičková Kristýna Moňa junior 12
Juračková Tereza Mercy junior 9
Osičková Blanka Moňa senior 9
Kročáková Tereza Stella senior 8
Štefková Ivana Princess Lilly senior 8
Veverková Julie Princess Lilly junior 8
Nowaková Vanda Quades Midday Gold senior 6
Synková Barbora Fuego senior 6
Solaříková Jitka Pretoria Rival senior 5
Cetlová Monika Pretoria Rival dítě 4
Veverková Julie Mercy junior 4
Jaborníková Helena Kolalok Arsenic senior 1
Juráňová Znenka Quades Midday Gold senior 1
       

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2020

5. ročník

Jezdec Kůň Kategorie Body
Kindlová Stanislava Fausto senior 47
Šteklová Lenka Ahoto senior 41
Kindl Ladislav Jakarta senior 25
Kristová Pavlína Carbonero XXXVI senior 21
Burianková Alena Safaris Cool Cat senior 18
Jurovicová Sandra Stanley senior 18
Bogusch Richard Jivago senior 16
Sůvová Vladimíra Hidalgo senior 15
Šálková Štěpánka Pretoria Rival dítě 12
Štefková Ivana Princess Lilly senior 12
Veverková Julie Princess Lilly junior 10
Jaborníková Helena Safaris Boon senior 8
Juráňová Zdenka Vinium Jessica senior 8
Šálková Štěpánka Mercy dítě 8
Osičková Blanka Moňa senior 7
Semová Anna Dashing Adelaide junior 7
Juráňová Zdenka Red Dressed Sonya senior 6
Korčáková Anna Miss Pepsie Josephine dítě 6
Kročáková Tereza Stella senior 6
Solaříková Jitka Pretoria Rival senior 6
Jurovicová Sandra Amaris senior 5
Juráňová Zdenka Quides Midday Gold senior 4
Urbancová Lenka Vinium Jessica junior 3
Zárubová Viktorie Moňa dítě 2
Nowakový Vanda Quides Midday Gold senior 2
Šálková Blanka Rocky of Gracie senior 2

Žebříček WORKING EQUITATION 2019

4. ročník

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Krkavčí hora – Stradonice u Nižboru 20.4.2019 – výsledky

Dolní Třebonín – MK Ranč 27.4.2019 – výsledky

Hoslovice u Volyně – Farma Hoslovice 18.-19.5.2019 – výsledky

Mnichov – Pferd International München 31.5.-2.6.2019 – výsledky

Velké Bílovice – JK Mustang Velké Bílovice 8.-9.6.2019 – výsledky

Ponte De Lima, Portugalsko – European Championship 2019 Juniors and Young Riders – 4.-7.7.2019 – výsledky

Pferdeland Kreut – Monheim 21.-23.6.2019 – výsledky WL

Wintermühlentrophy Neu-Anspach 12.-14.7.2019 – výsledky

Hoslovice u Volyně – Farma Hoslovice 16.-18.8.2019 – výsledky

MČR – Zemský hřebčinec Písek 24.-25.8.2019 – výsledky – kvalifikace na MČR2020
Pedro Torres Academy Cup Mezinárodní závody – Zduchovice 21.-22.9.2019 – výsledky – kvalifikace na MČR2020

Žebříček WORKING EQUITATION 2019 – Junioři a Děti

pořadí   jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2019 – kategorie kvalifikace na MČR 2020 – kategorie
1 /J Folkmanová Olga Maria Zaire 30    
2 /J Semová Anna Dashing Adelaide 12 Z Z
3-5 /J Folkmanová Olga Maria Quiosque 10 S  
3-5 /J Folkmanová Olga Maria Elegit 10 S  
3-5 /J Watzková Anna Cherokee 2 10 Z  
6-7 /J Bürgerová Michaela Holly Golly Boggie 6 Z  
6-7 /J Lávičková Aneta Hero 6 S  
8-9 /J Folkmanová Olga Maria Zippo Firelight 2    
8-9 /J Glížová Pavlína Moňa 2 Z  
10 /J Veverková Julie Stelarita 1    
pořadí   jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2019 – kategorie kvalifikace na MČR 2020 – kategorie
1 /D Šálková Štěpánka Pretoria Rival 16 Z Z
2-3 /D Hejčová Lucie Kirby 2 Z  
2-3 /D Srpová Magdalena Magnum 2 Z  
4-5 /D Cvachová Klára Magnum 1 Z  
4-5 /D Maleňáková Nela Moňa 1 Z  

Žebříček WORKING EQUITATION 2019 – Senioři

pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2019 – kategorie kvalifikace na MČR 2020 – kategorie
1 Šteklová Lenka Ahoto 101 P M
2 Kindlová Stanislava Fausto 86 P P
3-4 Bogusch Richard Aroma 44 S S
3-4 Kristová Pavlína Carbonero XXXVI 44 P  
5 Márová Šárka Adonis 28 S S
6 Márová Nikola Zippo Firelight 15 S  
7 Sedláčková Kamila Gentle Sugar Prince 14 S  
8 Sůvová Vladimíra Hidalgo 12 S  
9 Štefková Ivana Princes Lilly 11 Z  
10-11 Herkusová Alena Kirby 7 Z  
10-11 Semerádová Ivona Joe Bright Bee 7 S  
12 Štefková Ivana Mercy 6 Z  
13 Solaříková Jitka Pretoria Rival 5 Z  
14-18 Jánská Mazánková Petra Elegit I. 4 Z  
14-18 Márová Nikola CMR Toowoomba Boy 4 Z  
14-18 Součková Martina Endy 4 S  
14-18 Synková Barbora Panenka 4 Z Z
14-18 Štefková Ivana Maryka 4 Z  
19 Osičková Blanka Stelarita 3    
20-21 Hadáčková Lenka Siglavy XV-5 2 Z  
20-21 Semová Štěpánka Dashing Adelaide 2 Z  
22-24 Bajajová Lucie Fortuna 59 1    
22-24 Potůčková Viktorie Kortty 1 Z  
22-24 Srbová Veronika Carrera 1 Z Z

Žebříček WORKING EQUITATION 2018

3. ročník

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Ústí nad Labem 6.5.2018 – výsledky

Pferdeland Kreut – Monheim 1.-3.6.2018 – výsledky

Wintermühlentrophy Neu-Anspach 13.-15.7.2018 – výsledky

Třebichovice 29.7.2018 – výsledky

Chov koní Tasov 19.8.2018 – výsledky

Bzenec 26.8.2018 – výsledky

Borová u Chvalšin 26.8.2018 – výsledky

MČR České Budějovice 15.-16.9.2018 – výsledky

Žebříček WORKING EQUITATION 2018 – Junioři a Děti

pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2018
1 Folkmanová Olga Maria Quiosque 23 Z
2 Weinfurtová Alice Gabriel 9 Z
3 Pabinová Kateřina Primula 5 Z
4 Folkmanova Olga Maria Elegit I. 1  

Žebříček WORKING EQUITATION 2018 – Senioři

pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2018
1 Kindlová Stanislava Fausto 70 S
2 Kristová Pavlína Carbonero XXXVI 56 S
3 Bogusch Richard Aroma 44 S
4 Pitrová Jitka Neapolitano T. 34 S
5 Melčová Babeta Bankiet 30 S
6 Slabá Tereza Ediene 17 Z
7 Slabá Tereza Dollom Valmont 16 S
8-9 Čejková Petra Marcus 14 S
8-9 Růžička Břetislav Legolas 14 S
10-13 Čejková Petra Zora 12 S
10-13 Kučerová Jindřiška Lidka 2 12 S
10-13 Slavíčková Veronika Solo Famara XXI-10 12 Z,S
10-13 Sůvová Vladimíra Hidalgo 12 S
14-17 Kučerová Jindřiška Leontýna 10 Z
14-17 Srbová Veronika Parco’s Carrera 10 Z
14-17 Svozilková Adéla Zunne van Esch 10 Z
14-17 Ženíšková Ivana Cefeus 10  
18-21 Jiříčková Alice Cik Cak 8 Z
18-21 Nováková Tereza Dasty 8  
18-21 Srpova Jana Gina 8 Z
18-21 Štefková Ivana Mercy 8 Z
22-23 Dostálová Klára Leontýna 7 Z
22-23 Malíková Jiřina Tarabas 7 Z
24-27 Baslová Alžběta Humfry 6 S
24-27 Kilianová Dana Fram 6 S
24-27 Kulichová Irena Reneé Iceberg 6 Z
24-27 Nováková Lenka Fiery Rose 6 Z
28-29 Pleskačová  Barbora Sacramoso Margeta XIII-20 5  
28-29 Žďárská Michaela Ribatejo (Kašmír) 5 Z
30-35 Doubnerová Martina Sandra 4  
30-35 Jelínková Eva Selma-36 4 Z
30-35 Nikola Márová Zippo Firelight 4  
30-35 Pekárková Tereza Orfeus 4 S
30-35 Sůvová Vladimíra Sabaneé 4 S
30-35 Synková Barbora Panenka 4 Z
36-40 Herkusová Alena Kirby 3 Z
36-40 Krátká Alena Abbé 3 Z
36-40 Procházková Denisa Eliot du Berlais 3  
36-40 Šímová Anna Samuel 3  
36-40 Žďárská Michaela Armonico IV 3  
41-45 Gabryšová Tereza Player 2  
41-45 Kruntorádová Radka Armonico IV 2  
41-45 Nováková Alena Kavalír 2  
41-45 Soukupová Dana Oliva de Sol 2  
41-45 Synková Barbora Fuego 2 S
46 Šaldová Michaela Jonash jr. 1  
 

Žebříček WORKING EQUITATION 2017

2. ročník

Vyhodnocení žebříčku WORKING EQUITATION 2017 proběhne na členské schůzi 24.2.2018.
Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Hoštka 23.4.2017

Hoštka 18.6.2017

Holubice 23.7.2017

Židovice 5.8.2017

Líčkov – Tasov 27.8.2017

Milovice 16.9.2017

Ptice 17.9.2017

MČR Bezděkov 30.9.-1.10.2017

Žebříček WORKING EQUITATION 2017 – Senioři

pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR
1 Kristová Pavlína  Carbonero XXXVI 114 S,Z
2 Růžička Břetislav Legolas 64 S
3 Melčová Babeta Bankiet 59 S,Z
4 Bogusch Richard Aroma 57 Z,S
5 Kindlová Stanislava Fausto 56 S
6 Slabá Tereza Dollom Valmont 44 S
7 Nováková Alena Kavalír 32 Z
8 Kucharská Tereza MontBlanc of A.G. 31 S,Z
9 Linhartová Barbora Duque II D´Atela 26 S
10-12 Melčová Babeta Sacramoso Ababa XLIII-44 24 S
10-12 Suchánek Jan Silver Boy 24 S
10-12 Sůvová Vladimíra Hidalgo 24 S
13 Dostálová Klára Leontýna 20 Z
14 Řáhová Dita Versailles 17 Z
15 Krásová Alžběta Sacramoso Ababa XLIII-44 16 S
16-17 Kiliánová Dana Fram 12 S
16-17 Svobodová Barbora Beau Danseur 12 S
18-25 Kindlová Stanislava Zunne van Esch 10 S
18-25 Niklová Lucie Lil Smokin Gun 10 S
18-25 Pánková Natálie Rivolta 10 Z
18-25 Slabá Tereza Ediene 10 Z
18-25 Slavíčková Veronika Solo Famara XXI – 10 10 Z
18-25 Sůvová Vladimíra Sabanee 10 S
18-25 Synková Barbora Fuego 10 S
18-25 Žďárská Michaela Ribatejo (Kašmír) 10 Z
26 Nováková Jana Justalito Dudel Chit 9 Z
27-29 Juráňová Zdena Red Dressed Sonya 8 S
27-29 Kubíková Veronika Scarto 8 S
27-29 Loukotková Vanda Prigo’s Flic Flac 8 Z
30 Svozilková Adéla Zunne van Esch 7 Z
31-33 Kopecká Šárka Gin Tonic 6 S
31-33 Prokeš René Valmont 9 6 S
31-33 Škrabalová Petra Enfatica 6 Z,S
34-35 Kratinová Samanta Conpara 5 Z
34-35 Kucharská Tereza Haydée 5 Z
36-38 Jelínková Eva Selma – 36 4 Z
36-38 Lálová Anna Fanny 4 Z
36-38 Macháčková Kateřina Jacqueline 4 Z
39-41 Bartúnková Hana Puntero 3  
39-41 Hladová Jasana Porto 3 Z
39-41 Štefková Ivana Mercy 3 Z
42-43 Macháčková Kateřina Anazeh 2 Z
42-43 Svobodová Barbora Queenly 2 S
44 Srpová Jana Gina 1 Z

Žebříček WORKING EQUITATION 2017 – Junioři a Děti

1 /J Kučerová Jindřiška  Lidka 39 S,Z
2 /J Kučerová Jindřiška Leontýna 21 Z
3 /J Belaia Xenia Penelope 14 S
4 /J Pekárková Tereza Colorka 8 Z
5 /J Piálková Denisa Lada 26/759 6 Z
6 /J Orlová Kateřina Atri 4 Z
7 /J Tykalová Zuzana Sam 3 Z
         
1 /D Maternová Kristýna  Colunguele 16 Z
2 /D Maternová Kristýna Gin Tonic 8 Z
3 /D Dubecká Lucie Syndybád 4 Z
4 /D Macháčková Hana Jacqueline 3 Z
5 /D Zelená Johana Laeticia 1 Z

Žebříček WORKING EQUITATION 2016

1. ročník

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

– 9.7.2016 – Bzenec

– 28.8.2016 – Holubice

– 24.9.2016 – Svinčice

– 9.10.2016 – Milovice

– 29.-30.10.2016 – MČR Svinčice

Žebříček WORKING EQUITATION 2016 – Senioři

pořadí jméno kůň počet bodů  
1 Kristová Pavlína Carbonero XXXVI 54  
2 Kindlová Stanislava Fausto 52  
3 Krásová Alžběta Sacramoso Ababa XLIII-44 50  
4 Růžička Břetislav Legolas 32  
5 Stodolová Lenka Conversano Figaró 31  
6-7 Kopecká Šárka Gin Tonic 20  
6-7 Kucharská Tereza Mont Blanc of A.G. 20  
8-9 Melčová Babeta Bankiet 18  
8-9 Suchánek Jan Duque II D’Atela 18  
10 Macháčková Kateřina Jacqueline 15  
11-12 Bogusch Richard Carbonero XXXVI 12  
11-12 Stodolová Lenka Favory Fáni 12  
13 Škrabalová Petra Enfantica 10  
14 Holasová Katarína Holly N Dude 9  
15 Svobodová Barbora Beau Danseur 8  
16-17 Juráňová Zdenka Red Dressed Sonya 6  
16-17 Kilianová Dana Fram 6  
18 Sůvová Vladimíra TT Golden Dream 4  
19-20 Malíková Jiřina Lindy Alleged 3  
19-20 Štěpánková Alena Carinus – L 3  
21-24 Bajajová Lucie Fortuna 59 2  
21-24 Brabcová Dita Da Vinci 2  
21-24 Sůvová Vladimíra Sabaneé 2  
21-24 Štefková Ivana Mercy 2  

Žebříček WORKING EQUITATION 2016 – Junioři

pořadí jméno kůň počet bodů  
1 Kučerová Jindřiška Lidka 17  
2 Piálková Denisa Delaware 2