Žebříček WORKING EQUITATION 2018

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Ústí nad Labem 6.5.2018 - výsledky

Pferdeland Kreut - Monheim 1.-3.6.2018 - výsledky

Wintermühlentrophy Neu-Anspach 13.-15.7.2018 - výsledky

Třebichovice 29.7.2018 - výsledky

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2018 - Junioři a Senioři

číslo jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR
1 Kristová Pavlína  Carbonero XXXVI 36 S
2 Kindlová Stanislava Fausto 34 S
3-4 Bogusch Richard  Aroma 30 S
3-4 Melčová Babeta  Bankiet 30 S
5 Slabá Tereza Ediene 17 Z
6 Slabá Tereza Dollom Valmont 16 S
7 Růžička Břetislav  Legolas 14 S
8 Kučerová Jindřiška  Lidka 2 12 S
9 Kučerová Jindřiška  Leontýna 10 Z
10 Weinfurtová Alice Gabriel 9 Z
11-12 Jiříčková Alice Cik Cak 8 Z
11-12 Slavíčková Veronika Solo Famara XXI-10 8 Z
13-14 Dostálová Klára  Leontýna 7 Z
13-14 Malíková Jiřina  Tarabas 7 Z
15-17 Baslová Alžběta Humfry 6 S
15-17 Kilianová Dana  Fram 6 S
15-17 Nováková Lenka  Fiery Rose 6 Z
18-19 Pleskačová  Barbora Sacramoso Margeta XIII-20 5  
18-19 Žďárská Michaela Ribatejo (Kašmír) 5 Z
20-22 Doubnerová Martina Sandra 4  
20-22 Jelínková Eva Selma-36 4 Z
20-22 Pekárková Tereza Orfeus 4 S
23-25 Procházková Denisa Eliot du Berlais 3  
23-25 Šímová Anna Samuel 3  
23-25 Žďárská Michaela Armonico IV 3  
26-27 Kruntorádová Radka Armonico IV 2  
26-27 Nováková Alena Kavalír 2  
28 Folkmanova Olga Maria Elegit I. 1  

 

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2017

Vyhodnocení žebříčku WORKING EQUITATION 2017 proběhne na členské schůzi 24.2.2018.

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Hoštka 23.4.2017

Hoštka 18.6.2017

Holubice 23.7.2017

Židovice 5.8.2017

Líčkov - Tasov 27.8.2017

Milovice 16.9.2017

Ptice 17.9.2017

MČR Bezděkov 30.9.-1.10.2017

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2017 - Senioři

pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR
1 Kristová Pavlína  Carbonero XXXVI 114 S,Z
2 Růžička Břetislav  Legolas 64 S
3 Melčová Babeta  Bankiet 59 S,Z
4 Bogusch Richard  Aroma 57 Z,S
5 Kindlová Stanislava Fausto 56 S
6 Slabá Tereza Dollom Valmont 44 S
7 Nováková Alena Kavalír 32 Z
8 Kucharská Tereza MontBlanc of A.G. 31 S,Z
9 Linhartová Barbora Duque II D´Atela 26 S
10-12 Melčová Babeta  Sacramoso Ababa XLIII-44 24 S
10-12 Suchánek Jan Silver Boy 24 S
10-12 Sůvová Vladimíra Hidalgo 24 S
13 Dostálová Klára  Leontýna 20 Z
14 Řáhová Dita  Versailles 17 Z
15 Krásová Alžběta Sacramoso Ababa XLIII-44 16 S
16-17 Kiliánová Dana Fram 12 S
16-17 Svobodová Barbora  Beau Danseur 12 S
18-25 Kindlová Stanislava Zunne van Esch 10 S
18-25 Niklová Lucie Lil Smokin Gun 10 S
18-25 Pánková Natálie  Rivolta 10 Z
18-25 Slabá Tereza Ediene 10 Z
18-25 Slavíčková Veronika  Solo Famara XXI - 10 10 Z
18-25 Sůvová Vladimíra Sabanee 10 S
18-25 Synková Barbora Fuego 10 S
18-25 Žďárská Michaela Ribatejo (Kašmír) 10 Z
26 Nováková Jana Justalito Dudel Chit 9 Z
27-29 Juráňová Zdena Red Dressed Sonya  8 S
27-29 Kubíková Veronika  Scarto 8 S
27-29 Loukotková Vanda Prigo's Flic Flac 8 Z
30 Svozilková Adéla  Zunne van Esch 7 Z
31-33 Kopecká Šárka  Gin Tonic 6 S
31-33 Prokeš René Valmont 9 6 S
31-33 Škrabalová Petra Enfatica 6 Z,S
34-35 Kratinová Samanta Conpara 5 Z
34-35 Kucharská Tereza Haydée 5 Z
36-38 Jelínková Eva Selma - 36 4 Z
36-38 Lálová Anna Fanny 4 Z
36-38 Macháčková Kateřina  Jacqueline 4 Z
39-41 Bartúnková Hana Puntero 3  
39-41 Hladová Jasana  Porto 3 Z
39-41 Štefková Ivana Mercy 3 Z
42-43 Macháčková Kateřina  Anazeh 2 Z
42-43 Svobodová Barbora  Queenly 2 S
44 Srpová Jana Gina 1 Z

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2017 - Junioři a Děti

1 /J Kučerová Jindřiška  Lidka 39 S,Z
2 /J Kučerová Jindřiška  Leontýna 21 Z
3 /J Belaia Xenia Penelope 14 S
4 /J Pekárková Tereza  Colorka 8 Z
5 /J Piálková Denisa  Lada 26/759 6 Z
6 /J Orlová Kateřina Atri 4 Z
7 /J Tykalová Zuzana Sam 3 Z
         
1 /D Maternová Kristýna 

Colunguele

16 Z
2 /D Maternová Kristýna  Gin Tonic 8 Z
3 /D Dubecká Lucie Syndybád 4 Z
4 /D Macháčková Hana Jacqueline 3 Z
5 /D Zelená Johana Laeticia 1 Z

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2016

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

- 9.7.2016 - Bzenec

- 28.8.2016 - Holubice

- 24.9.2016 - Svinčice

- 9.10.2016 - Milovice

- 29.-30.10.2016 - MČR Svinčice

Žebříček WORKING EQUITATION 2016 - Senioři

pořadí jméno kůň počet bodů  
1 Kristová Pavlína Carbonero XXXVI 54  
2 Kindlová Stanislava Fausto 52  
3 Krásová Alžběta Sacramoso Ababa XLIII-44 50  
4 Růžička Břetislav Legolas 32  
5 Stodolová Lenka Conversano Figaró 31  
6-7 Kopecká Šárka Gin Tonic 20  
6-7 Kucharská Tereza Mont Blanc of A.G. 20  
8-9 Melčová Babeta Bankiet 18  
8-9 Suchánek Jan Duque II D'Atela 18  
10 Macháčková Kateřina Jacqueline 15  
11-12 Bogusch Richard Carbonero XXXVI 12  
11-12 Stodolová Lenka Favory Fáni 12  
13 Škrabalová Petra Enfantica 10  
14 Holasová Katarína Holly N Dude 9  
15 Svobodová Barbora Beau Danseur 8  
16-17 Juráňová Zdenka Red Dressed Sonya 6  
16-17 Kilianová Dana Fram 6  
18 Sůvová Vladimíra TT Golden Dream 4  
19-20 Malíková Jiřina Lindy Alleged 3  
19-20 Štěpánková Alena Carinus - L 3  
21-24 Bajajová Lucie Fortuna 59 2  
21-24 Brabcová Dita Da Vinci 2  
21-24 Sůvová Vladimíra Sabaneé 2  
21-24 Štefková Ivana Mercy 2  

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2016 - Junioři

pořadí jméno kůň počet bodů  
1 Kučerová Jindřiška Lidka 17  
2 Piálková Denisa Delaware 2