Žebříček WORKING EQUITATION 2019

4. ročník

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Krkavčí hora - Stradonice u Nižboru 20.4.2019 - výsledky

Žebříček WORKING EQUITATION 2019

 
pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2019 - kategorie
1 Kindlová Stanislava Fausto 12 P
2 Bogusch Richard  Aroma 8 S
3 Kristová Pavlína  Carbonero XXXVI 6 P
4-5 Jánská Mazánková Petra Elegit I. 4 Z
4-5 Součková Martina Endy 4 S
6 Šteklová Lenka Ahoto 3  
7-8 Folkmanová Olga Maria Quiosque 2 S
7-8 Hadáčková Lenka Siglavy XV-5 2 Z
9 Potůčková Viktorie Kortty 1 Z

 

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2018

3. ročník

 

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Ústí nad Labem 6.5.2018 - výsledky

Pferdeland Kreut - Monheim 1.-3.6.2018 - výsledky

Wintermühlentrophy Neu-Anspach 13.-15.7.2018 - výsledky

Třebichovice 29.7.2018 - výsledky

Chov koní Tasov 19.8.2018 - výsledky

Bzenec 26.8.2018 - výsledky

Borová u Chvalšin 26.8.2018 - výsledky

MČR České Budějovice 15.-16.9.2018 - výsledky

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2018 - Junioři a Děti

 
pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2018
1 Folkmanová Olga Maria Quiosque 23 Z
2 Weinfurtová Alice Gabriel 9 Z
3 Pabinová Kateřina Primula 5 Z
4 Folkmanova Olga Maria Elegit I. 1  
 

Žebříček WORKING EQUITATION 2018 - Senioři

 
pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR 2018
1 Kindlová Stanislava Fausto 70 S
2 Kristová Pavlína  Carbonero XXXVI 56 S
3 Bogusch Richard  Aroma 44 S
4 Pitrová Jitka Neapolitano T. 34 S
5 Melčová Babeta  Bankiet 30 S
6 Slabá Tereza Ediene 17 Z
7 Slabá Tereza Dollom Valmont 16 S
8-9 Čejková Petra  Marcus 14 S
8-9 Růžička Břetislav  Legolas 14 S
10-13 Čejková Petra  Zora 12 S
10-13 Kučerová Jindřiška  Lidka 2 12 S
10-13 Slavíčková Veronika Solo Famara XXI-10 12 Z,S
10-13 Sůvová Vladimíra Hidalgo 12 S
14-17 Kučerová Jindřiška  Leontýna 10 Z
14-17 Srbová Veronika  Parco's Carrera 10 Z
14-17 Svozilková Adéla Zunne van Esch 10 Z
14-17 Ženíšková Ivana Cefeus 10  
18-21 Jiříčková Alice Cik Cak 8 Z
18-21 Nováková Tereza Dasty 8  
18-21 Srpova Jana  Gina 8 Z
18-21 Štefková Ivana  Mercy 8 Z
22-23 Dostálová Klára  Leontýna 7 Z
22-23 Malíková Jiřina  Tarabas 7 Z
24-27 Baslová Alžběta Humfry 6 S
24-27 Kilianová Dana  Fram 6 S
24-27 Kulichová Irena Reneé Iceberg 6 Z
24-27 Nováková Lenka  Fiery Rose 6 Z
28-29 Pleskačová  Barbora Sacramoso Margeta XIII-20 5  
28-29 Žďárská Michaela Ribatejo (Kašmír) 5 Z
30-35 Doubnerová Martina Sandra 4  
30-35 Jelínková Eva Selma-36 4 Z
30-35 Nikola Márová Zippo Firelight 4  
30-35 Pekárková Tereza Orfeus 4 S
30-35 Sůvová Vladimíra Sabaneé 4 S
30-35 Synková Barbora Panenka 4 Z
36-40 Herkusová Alena Kirby 3 Z
36-40 Krátká Alena Abbé 3 Z
36-40 Procházková Denisa Eliot du Berlais 3  
36-40 Šímová Anna Samuel 3  
36-40 Žďárská Michaela Armonico IV 3  
41-45 Gabryšová Tereza Player 2  
41-45 Kruntorádová Radka Armonico IV 2  
41-45 Nováková Alena Kavalír 2  
41-45 Soukupová Dana Oliva de Sol 2  
41-45 Synková Barbora Fuego 2 S
46 Šaldová Michaela  Jonash jr. 1  
 

 

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2017

2. ročník

 
Vyhodnocení žebříčku WORKING EQUITATION 2017 proběhne na členské schůzi 24.2.2018.

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

Hoštka 23.4.2017

Hoštka 18.6.2017

Holubice 23.7.2017

Židovice 5.8.2017

Líčkov - Tasov 27.8.2017

Milovice 16.9.2017

Ptice 17.9.2017

MČR Bezděkov 30.9.-1.10.2017

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2017 - Senioři

pořadí jezdec kůň počet bodů kvalifikace na MČR
1 Kristová Pavlína  Carbonero XXXVI 114 S,Z
2 Růžička Břetislav  Legolas 64 S
3 Melčová Babeta  Bankiet 59 S,Z
4 Bogusch Richard  Aroma 57 Z,S
5 Kindlová Stanislava Fausto 56 S
6 Slabá Tereza Dollom Valmont 44 S
7 Nováková Alena Kavalír 32 Z
8 Kucharská Tereza MontBlanc of A.G. 31 S,Z
9 Linhartová Barbora Duque II D´Atela 26 S
10-12 Melčová Babeta  Sacramoso Ababa XLIII-44 24 S
10-12 Suchánek Jan Silver Boy 24 S
10-12 Sůvová Vladimíra Hidalgo 24 S
13 Dostálová Klára  Leontýna 20 Z
14 Řáhová Dita  Versailles 17 Z
15 Krásová Alžběta Sacramoso Ababa XLIII-44 16 S
16-17 Kiliánová Dana Fram 12 S
16-17 Svobodová Barbora  Beau Danseur 12 S
18-25 Kindlová Stanislava Zunne van Esch 10 S
18-25 Niklová Lucie Lil Smokin Gun 10 S
18-25 Pánková Natálie  Rivolta 10 Z
18-25 Slabá Tereza Ediene 10 Z
18-25 Slavíčková Veronika  Solo Famara XXI - 10 10 Z
18-25 Sůvová Vladimíra Sabanee 10 S
18-25 Synková Barbora Fuego 10 S
18-25 Žďárská Michaela Ribatejo (Kašmír) 10 Z
26 Nováková Jana Justalito Dudel Chit 9 Z
27-29 Juráňová Zdena Red Dressed Sonya  8 S
27-29 Kubíková Veronika  Scarto 8 S
27-29 Loukotková Vanda Prigo's Flic Flac 8 Z
30 Svozilková Adéla  Zunne van Esch 7 Z
31-33 Kopecká Šárka  Gin Tonic 6 S
31-33 Prokeš René Valmont 9 6 S
31-33 Škrabalová Petra Enfatica 6 Z,S
34-35 Kratinová Samanta Conpara 5 Z
34-35 Kucharská Tereza Haydée 5 Z
36-38 Jelínková Eva Selma - 36 4 Z
36-38 Lálová Anna Fanny 4 Z
36-38 Macháčková Kateřina  Jacqueline 4 Z
39-41 Bartúnková Hana Puntero 3  
39-41 Hladová Jasana  Porto 3 Z
39-41 Štefková Ivana Mercy 3 Z
42-43 Macháčková Kateřina  Anazeh 2 Z
42-43 Svobodová Barbora  Queenly 2 S
44 Srpová Jana Gina 1 Z

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2017 - Junioři a Děti

1 /J Kučerová Jindřiška  Lidka 39 S,Z
2 /J Kučerová Jindřiška  Leontýna 21 Z
3 /J Belaia Xenia Penelope 14 S
4 /J Pekárková Tereza  Colorka 8 Z
5 /J Piálková Denisa  Lada 26/759 6 Z
6 /J Orlová Kateřina Atri 4 Z
7 /J Tykalová Zuzana Sam 3 Z
         
1 /D Maternová Kristýna 

Colunguele

16 Z
2 /D Maternová Kristýna  Gin Tonic 8 Z
3 /D Dubecká Lucie Syndybád 4 Z
4 /D Macháčková Hana Jacqueline 3 Z
5 /D Zelená Johana Laeticia 1 Z

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2016

1. ročník

 

Do žebříčku jsou zařazeny výsledky těchto závodů.

- 9.7.2016 - Bzenec

- 28.8.2016 - Holubice

- 24.9.2016 - Svinčice

- 9.10.2016 - Milovice

- 29.-30.10.2016 - MČR Svinčice

Žebříček WORKING EQUITATION 2016 - Senioři

pořadí jméno kůň počet bodů  
1 Kristová Pavlína Carbonero XXXVI 54  
2 Kindlová Stanislava Fausto 52  
3 Krásová Alžběta Sacramoso Ababa XLIII-44 50  
4 Růžička Břetislav Legolas 32  
5 Stodolová Lenka Conversano Figaró 31  
6-7 Kopecká Šárka Gin Tonic 20  
6-7 Kucharská Tereza Mont Blanc of A.G. 20  
8-9 Melčová Babeta Bankiet 18  
8-9 Suchánek Jan Duque II D'Atela 18  
10 Macháčková Kateřina Jacqueline 15  
11-12 Bogusch Richard Carbonero XXXVI 12  
11-12 Stodolová Lenka Favory Fáni 12  
13 Škrabalová Petra Enfantica 10  
14 Holasová Katarína Holly N Dude 9  
15 Svobodová Barbora Beau Danseur 8  
16-17 Juráňová Zdenka Red Dressed Sonya 6  
16-17 Kilianová Dana Fram 6  
18 Sůvová Vladimíra TT Golden Dream 4  
19-20 Malíková Jiřina Lindy Alleged 3  
19-20 Štěpánková Alena Carinus - L 3  
21-24 Bajajová Lucie Fortuna 59 2  
21-24 Brabcová Dita Da Vinci 2  
21-24 Sůvová Vladimíra Sabaneé 2  
21-24 Štefková Ivana Mercy 2  

 

Žebříček WORKING EQUITATION 2016 - Junioři

pořadí jméno kůň počet bodů  
1 Kučerová Jindřiška Lidka 17  
2 Piálková Denisa Delaware 2